Teenused

Paigaldus

Pakume ventilatsioonisüsteemide täislahendust koos projekteerimise ja paigaldusega, nii eraisikutele kui ettevõtetele. 

Mis on paigalduse puhul oluline? 

Ventilatsioonisüsteemi paigaldamine on oluliselt soodsam, kiirem ja paindlikum võimaluste osas kui selle peale mõelda juba hoone ehituse käigus, mil ventilatsioonisüsteem on üks osa projekteerimisest. Erinevaid seadmeid ja võimalusi on palju, seega varakult planeerides on võimalus luua parim lahendus võttes arvesse tellija vajadusi ja erisoove. 

Kas ventilatsioonisüsteemi saab paigaldada hoonesse, kuhu seda varasemalt planeeritud ei ole? 

Muidugi saab. Meie kogenud meeskond suudab kindlasti leida sobiva lahenduse. 

Lisaks klassikalisele ventilatsioonisüsteemi paigaldamisele pakume ka erinevaid lokaalseid  agregaatsüsteeme, kus torustiku olemasolu ei ole vajalik ja paigaldamine on lihtne, kiire ja soodne, kuid tagab siiski olulise erinevuse õhukvaliteedi tõusus ja täidab eesmärki.

Klassikalise ventilatsioonisüstemi paigaldamisel hoonesse, kuhu see ehitusprotsessi käigus planeeritud ei ole, on oluline meeles pidada, et see seab teatud piirangud ja paigaldamine võib osutuda oluliselt keerulisemaks ning tuua kaasa lisatöid. 

Kui palju maksab ventilatsioonisüsteemi paigaldamine? 

Hind kujuneb vastavalt tellimusele, valitud seadmetele ja töödemahule. Meie eesmärk on alati leida parim ja mõistlik lahendus, võttes arvesse kliendi soove ja võimalusi. 
Paigaldamine algab meie jaoks alati konsultatsioonist, et mõista tööde mahtu ja kliendi vajadusi, seejärel koostame hinnapakkumise ja peale kokkuleppe saavutamist alustame paigaldustöödega.

Vaata lisaks: